Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen Guanhong Automation Co., Ltd.

iyi kalite CNC Torna Kontrolörü satış için
iyi kalite CNC Torna Kontrolörü satış için
[2015/6/25 14:31:19] Johnny: Ürünleriniz mükemmel ve fiyatlar rekabetçi [2015/6/25 14:31:31] Johnny: Soo'yu size bildireceğim

—— Bay Johnny.

Merhaba Fannie, şu ana kadar herşey yolunda, her şey yolunda mı? Servo motorlarım ile yaptığım başvuru oldukça iyi gidiyor.

—— Bay Thomas

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Guanhong Automation Co., Ltd.

1
Shenzhen Guanhong Automation Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Dünya çapında
Markalar : SZGH
No. Çalışanları : 115~120
Yıllık satış : 600000-650000
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 70% - 80%
Shenzhen Guanhong Otomasyon CO (Eski adı 'Shenzhen Guanhong Otomasyon Technology Co, Limited (19 Kasım 2010'da inşa edilmiş)' olarak bilinir) önde gelen CNC ve Çin'de otomatik şirket, projelerin tasarımı konusunda uzmanlaşmış, pazarlama ve denizaşırı CNC pakette geniş bir tecrübeye sahip olan firmamız, Torna CNC sistemi, Frezeleme CNC sistemi, Gravür CNC sistemi, AC servo motor ve sürücü, TECO servo motor ve sürücü, Step motor ve sürücü, Kapalı Step motor ve şanzıman, Dişli redüktör.

SZGH 'ürünleri geniş bir yelpazede CNC makine ve otomatik işleme ekipmanı ile yüksek performans ve hassasiyetle istikrarlı bir şekilde çalışmaktadır. Artık güvenilir bir yapı kurduk, deneyimli mühendislerimiz ve teknisyenlerimiz size profesyonel danışmanlık hizmeti veriyor ve size en uygun CNC uygulama çözümü sunuyor.

Sıkı kalite kontrol önlemleri, mükemmel güvenilirliği ve yüksek kalite standardını garanti eder. Her bir ürünü test etmek için gelişmiş CNC makine kullanmak suretiyle, paketleme ve sevkiyattan önce yüzde yüz denetleme yapılmaktadır. Ayrıca, işinizi desteklemek için esnek öngörme süreleri sunuyoruz.

Asya, Amerika, Ortadoğu, Avrupa, Güney Amerika ve Afrika'da çok sayıda müşterimiz var. Özellikle Ortadoğu pazarında zaten kendi iş kurumsal grubunu kurduk.

İletişim bilgileri
Shenzhen Guanhong Automation Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Fannie Chan

Tel: 86-755-61883813

Faks: 86-755-26099399

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)